У проєкті бюджету-2020 немає грошей на "Державу у смартфоні", - Федоров


У проєкті бюджету на 2020 рік не закладено коштів на "Державу у смартфоні"

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у facebook. Об этом сообщает oko-planet.in.ua со ссылкой на СМИ.

"На державу в смартфоні (додаток, портал, оцифровку пріоритетних послуг, навчання цифрових навичок та ін.) бюджет не закладено. Є 30,8 млн на підтримку поточних систем (сайти, сервери, шини), які працювали і раніше", — повідомив міністр.

Федоров заявив, що робить ставку на команду і міжнародно-технічну допомогу, державно-приватне партнерство, волонтерство.

"У нашому напрямку, на даному етапі розвитку країни, потрібно вміти досягати мети з обмеженим ресурсом. А діджиталлізація — це ефективність, трансформація, та, сподіваюсь вплив на збільшення бюджету на 2021 рік", — пояснив він.

До цього Федоров пояснював, що саме передбачає "держава у смартфоні":

“Держава у смартфоні” для мене — це коли українець може вирішити будь-яку свою життєву чи бізнес-ситуацію онлайн в 1 клік і, бажано, зі смартфона, коли наш громадянин назавжди забуде як виглядає чиновник і де він знаходиться, коли українці зможуть активно брати участь у державотворенні через смартфон — мова йде про електронні петиції, консультації та, навіть, вибори".


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/06/u_proyekti_byudzhetu_2020_nemaye_groshey_na_quotderzhavu_u_smartfoniquot_fedorov”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя