У Львові незрячі організовують масштабне свято

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛМР, ГО ʺЛьвівська обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів ʺУкраїнське товариство сліпихʺ 13 листопада проведе захід ʺМи серед васʺ.

Подію приурочили Міжнародному дню сліпих та 80-річчю організації у Львові. На учасників чекає низка цікавих атракцій. Об этом сообщает myflon.in.ua со ссылкой на СМИ.


Подія відбуватиметься з 11.00 до 16.00 год. у приміщенні офісу ГО ʺЛьвівська обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів ʺУкраїнське товариство сліпихʺ та спецбібліотеки для незрячих (вул. Січових Стрільців, 5), і матиме декілька локацій.


ʺНа кожного з майданчиків присутні зможуть ознайомитися з тими напрямками роботи, які проводяться організацією для осіб з порушенням зору. Це, зокрема, проведення соціально-психологічних тренінгів, заняття в кімнаті фізичної реабілітації та комп’ютерному класі, майстер-клас із виготовлення виробів з бісеру, ознайомлення з системою брайлівського письма та виставкою творчих робіт незрячих, екскурсія музеєм тифлотехніки. Гості зможуть поласувати смаколиками галицьких незрячих господинь та взяти участь у квестіʺ, — повідомили організатори.


Також, у межах цього заходу, з 14.00 год. у приміщенні спецбібліотеки відбудеться обласний фестиваль авторської пісні та поезії. До роботи в журі запрошені: Назар Савко — співак-виконавець і композитор, фіналіст шоу ʺГолос країниʺ, Наталія Криничанка — керівник ГО ʺРутенія-новаʺ, авторка і виконавиця пісень у жанрі співаної поезії, Юлія Курташ-Карп — поетеса, сценаристка, перекладачка, літературний критик та громадська діячка.


ГО ʺЛьвівська обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів ʺУкраїнське товариство сліпихʺ запрошує взяти участь у цьому заході та відчути як відкритість осіб з порушенням зору до громади, так і їхні щоденні проблеми.


Контактні телефони 260−15−08, 067 377−13−09.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_nezryachi_organizovuyut_masshtabne_svyato_z_nagody_mizhnarodnogo_dnya_slipyh_330098.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя