Артём Коновалов: "Вважаєте, що знаєте, що таке громадянська освіта Маєте..."

Артём Коновалов в facebook:

Вважаєте, що знаєте, що таке громадянська освіта Маєте хист до розробки навчальних програм Тоді можете долучитися до створення спеціалізованого курсу Громадянська освіта для програми Молодіжний працівник, який допоможе формувати у молодих людей такі компетенції, що дозволять молоді ефективно вирішувати власні проблеми в громадах. Об этом сообщает figase.in.ua со ссылкой на СМИ.

Охочих збирають на три дні 10-12 серпня в Києві забезпечуючи проживанням, харчуванням і компенсацією вартості проїзду для роботи по методу ... Future Search, де фасилітуватимуть Захар Ткачук , Maryana Zaviyska і Oleksandra Tselishcheva .

Очікують на молодь віком 18-28 років, молодіжних працівників, експертів НУО, які впроваджують моделі громадянської освіти, представників органів місцевого самоврядування, відповідальних за реалізацію молодіжної політики. Для участі треба до 25 липня заповнити заявку http//bit.ly/2sDLuRy й дочекатися відбору/запрошення.

Для довідки. Захід проводиться у рамках проекту ПРООН Громадянське суспільство задля демократії та прав людини в Україні, який реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.Артём Коновалов


ТОП новости

Вход

Меню пользователя